XXXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RECYTATORSKI LITERATURY REGIONALNEJ Starachowice 2014

PROGRAM FINAŁU

22 listopada 2014r.(sobota) :

9.30 – 10.30 – sekretariat (SCK – pokój 206, II piętro)

10.30 – 11.15I koncert konkursowy – kategoria: gimnazjaliści

(SCK – sala widowiskowa0

11.15 – 12.00 – konsultacje, próby

12.00 – 13.00II koncert konkursowy – kategoria: szkoły ponad gimnazjalne

(SCK – sala widowiskowa)

13.00- 13.30 – konsultacje, próby

13.30 – 16.00 przerwa obiadowa

(Restauracja „Smakovita” – budynek Centrum Zdrowia „Vita”,

ul. Borkowskiego 1) i zakwaterowanie uczestników (bursa

Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 ul. Radomska 72, Starachowice)


16.00 – 16.45 III koncert konkursowy – kategoria: gimnazjaliści

(SCK – sala widowiskowa)

16.45 – 17.00 – konsultacje, próby

17.0017.30 – IV koncert konkursowy – kategoria: poezja śpiewana

(SCK – sala widowiskowa)

17.30-18.00 – konsultacje

18.00 – 19.00 – kolacja – Restauracja „Smakovita” – budynek Centrum Zdrowia „Vita”,

ul. Borkowskiego 1)

19.00 – zajęcia rekreacyjne i nocleg

23 listopada 2014r. (niedziela) :

9.00 – 10.00 – śniadanie (Restauracja „Smakovita”, ul. Borkowskiego 1)

10.00 – 11.30 – warsztaty i próba koncertu galowego (SCK – sala widowiskowa)

12.00 – 13.00Koncert Galowy, wręczenie nagród (SCK – sala widowiskowa)

13.30 – obiad (Restauracja „Smakovita” ul. Borkowskiego 1),

wyjazd uczestników.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

I KONCERT KONKURSOWY

godz. 10.30 – 11.15

kategoria: gimnazjaliści – recytacja

  1. Piotr Nowocień – Gimnazjum Nr 4 Starachowice

  1. Joanna Karcz – Miejskie Centrum Kultury Ostrowiec Świętokrzyski

  1. Aleksandra Woźniak – Miejskie Centrum Kultury Skarżysko- Kamienna

  1. Kamil Zieliński – Miejskie Centrum Kultury Ostrowiec Świętokrzyski

5. Karolina Metryka – Publiczne Gimnazjum Nr 1 Nowa Słupia

II KONCERT KONKURSOWY

godz. 12.00 – 13.00

kategoria: szkoły ponad gimnazjalne – recytacja

1.Sylwia Bródka – Dom Kultury w Iłży

2. Mikołaj Karmalski – Miejskie Centrum Kultury Ostrowiec Świętokrzyski

3. Paulina Picheta – Zespół Szkół Ekonomicznych Kielce

4 . Maria Wójtowicz – Miejskie Centrum Kultury Skarżysko-Kamienna

5.Patrycja Klocek – Sandomierskie Centrum Kultury Sandomierz

6.Malwina Dutkiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury Starachowice

III KONCERT KONKURSOWY

godz. 16.00 – 16.45

kategoria: gimnazjaliści recytacja

1.Konrad Dzik – Miejskie Centrum Kultury Ostrowiec Świętokrzyski

2. Zuzanna Dąbrowska – Miejskie Centrum Kultury Skarżysko-Kamienna

3. Bartek Sałapski – Miejskie Centrum Kultury Ostrowiec Świętokrzyski

4.Adrianna Głuszek – Gimnazjum Nr 4 Starachowice

5. Klaudia Jakubowska – Miejskie Centrum Kultury Ostrowiec Świętokrzyski

6. Matylda Tracz Miejskie Centrum Kultury Ostrowiec Świętokrzyski

IV KONCERT KONKURSOWY

godz. 17.00 – 17.30

kategoria: poezja śpiewana

  1. Maria Zawłocka – Publiczne Gimnazjum Krynki
  1. Weronika Koprowska i Zuzanna Pocheć – Zespół Szkół Rzepin
  1. Dorota Dąbrowska – Miejskie Centrum Kultury Skarżysko-Kamienna
  1. Agnieszka Orzechowska – Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 Starachowice

 

 

pobierz KARTA ZGŁOSZENIA

pobierz REGULAMIN

 

Protokół Rady Artystycznej -Finał XXXVII OTRLR 2014