Koncert „10 SEKRETÓW MARILYN MONROE” – SONIA BOHOSIEWICZ. 08 marca 2018 roku, godz. 18.00

08 marca 2018 roku, godzinia 18.00
bilety w cenie 45 zł (indywidualny) i 40 zł (zbiorowy) 38 zł (z kartą seniora) do nabycia w Kasie Kina oraz na www.sck.org.pl

Wiosną 2016 roku, po wspaniałych doświadczeniach nie tylko aktorskich, ale również muzycznych, Sonia Bohosiewicz stworzyła nowy niezwykły projekt: koncert zatytułowany „10 sekretów Marilyn Monroe”. W lipcu po raz pierwszy zagrała „10 sekretów…” z towarzyszeniem big-bandu. Koncert ten, złożony nie tylko z fenomenalnych piosenek w znakomitym wykonaniu Soni Bohosiewicz, ale także opowieści o największej gwieździe Hollywood, cieszy się ogromnym powodzeniem wśród publiczności. Projekt ten jest autorskim pomysłem Soni Bohosiewicz. Koncert ma wspaniałą oprawę scenograficzną. Obecnie projekt jest realizowany w dwóch wersjach: kameralnej z pianistą (Michał Rorat / Fabian Włodarek) oraz z zespołem (Michał Walczak – gitara, Michał Rorat – fortepian, Michał Kapczuk – kontrabas, Przemek Pacan – perkusja).

We wrześniu 2016 roku podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Sonia Bohosiewicz otworzyła galę wręczenia nagród śpiewając „On the sunny side of the street”, po czym zaprosiła na scenę pana Janusza Majewskiego – laureata Platynowych Lwów 2016.