Kabaret CIACH „20-lecie” – odwołany

Szanowni Państwo wieczór z kabaretem CIACH zostaje przeniesiony na listopad 2014 roku, bilety zakupione w systemie online zostają dezaktywowane – a środki finansowe zostaną Państwu zwrócone na konta bankowe. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Ciach to jeden z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem.

Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!

Ciach jest stałym uczestnikiem telewizyjnych festiwali kabaretowych, są to m.in.:
Listopadowa Noc Kabaretowa 2011 i 2013/TVP2, Kabareton Opolski 2011/TVP1, Festiwalu Kabaretu Koszalin /TVP2, Płocka Noc Kabaretowa 2013/TVP2, Wczasy z kabaretem Szczecin 2013/TVP2, Lidzbarskie Wieczory Satyry i Humoru 2013/TVP1, Kabaretowa Noc Listopadowa 2013/ TVP2, Dzięki Bogu już Weekend listopad 2013, serial improwizowany „Spadkobiercy” TV4.

Od roku 2009 Kabaret Ciach, jest gospodarzem dorocznego Kabaretobrania czyli Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, transmitowanej na żywo w TV Polsat.

W 2013r. Odbyła sięj uż V edycja tej największej w zachodniej Polsce imprezy kabaretowej. W 2014 roku Kabaret Ciach obchodzi jubileusz 20-lecia działalności scenicznej i w związku z tym będzie miał zaszczyt niejednokrotnie gościć w Państwa domach – na ekranach telewizorów oczywiście :), z nowym przezabawnym programem

Bilet indywidualny 35 zł

Zbiorowy – 30 zł (minimum 10 osób)

Informacje/ bilety: Starachowickie Centrum Kultury tel. 41 274 61 10