Gry Bez Prądu. Każda pierwsza niedziela miesiąca, godz.12-20

plakat

Starachowickie Centrum Kultury ma przyjemność zaprosić Was na kolejne z serii spotkań poświęconych grom stołowym. Spotkania mają swój stały termin – jest to każda pierwsza niedziela miesiąca, od godz. 12:00 do godz. 20:00!

Planszówki przeszły ostatnimi czasy niemały renesans – coraz trudniej jest kojarzyć je jedynie z takimi grami jak eurobiznes, jenga, scrabble czy chińczyk. Oferta gier jest już znacznie szersza, a my przygotujemy dla Was ponad 200 różnych gier.

Poza tłumaczeniem zasad prostych gier rodzinnych, wychodzimy także naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Utworzone zostanie stanowisko, gdzie tłumaczyć będziemy gry dla graczy zaawansowanych, bądź chcących wspiąć się na ten pułap :) 
Nasze spotkanie jest absolutnie darmowe, mile widziane są również własne gry. Wydarzenie skierowane jest dla każdego od dzieci w wieku przedszkolnym (które przybędą do nas z opiekunami), aż po osoby dorosłe. Podczas spotkań robione są zdjęcia które następnie publikujemy w celu promocji naszej inicjatywy. Obecność i udział wieże się z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku we wspomnianym celu.  

Skip to content