„Czarny Mercedes” w Starachowickim Kinie Plenerowym.

Starachowickie Kino Plenerowe powraca!
ParkKultury i KinoKultura zapraszają 4 lipca o godzinie 21.00 na plac rekreacyjny na Szlakowisku na pierwszy w tym roku seans Starachowickiego Kina Plenerowego. Wspólnie obejrzymy film „Czarny
mercedes” w reż. Janusza Majewskiego („C.K. Dezerterzy”, „Zaklęte rewiry”). Seans odbędzie się oczywiście zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na czas epidemii koronawirusa – liczba miejsc ograniczona, widzowie przez cały seans obowiązkowo zakrywają usta i nos maseczką lub przyłbicą, odstępy pomiędzy leżakami – min. 2 metry, uczestnictwo w seansie jest równoznaczne z akceptacja regulaminu wydarzenia (dostępny na miejscu wyświetlania filmu), a także zgoda na pomiar temperatury w razie wystąpienia niepokojących objawów.
„Czarny mercedes” to kryminał. W niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana Aneta (Maria Dębska) – piękna żona szanowanego adwokata Karola Holzera (Artur Żmijewski). Sprawę tajemniczego  zabójstwa próbuje rozwikłać nadkomisarz Rafał Król (Andrzej Zieliński), funkcjonariusz współpracującej podczas okupacji z Niemcami Granatowej Policji. Kolejne tropy mnożą podejrzenia i ujawniają głęboko skrywane sekrety zmarłej oraz niejasne powiązania jej męża z wysoko postawionym oficerem SS…
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Regulamin Starachowickiego Kina Plenerowego w czasie obowiązywania ograniczeń sanitarnych związanych z epidemią COVID-19.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom Starachowickiego Kina Plenerowego wprowadza się następujące zasady obowiązujące podczas seansów kina plenerowego:

1.Wyznacza się ogrodzony teren placu Na Szlakowisku przeznaczony na organizację Starachowickiego Kina Plenerowego (ogrodzenie z barierek oraz taśmy).

2.Każdy z uczestników wydarzenia ma obowiązek zapoznania się z niniejszym Regulaminemwywieszonym przy wejściu na teren Starachowickiego Kina Plenerowego i stosowania się do jego postanowień

.3.Widzowieprzychodzą na seans nie wcześniej niż 10 min. przed rozpoczęciem filmu (tj. 20.50)

4.Każdy wchodzący na teren Starachowickiego Kina Plenerowego zobowiązany jest do dezynfekcji rąk środkiem odkażającym ustawionym przy wejściu na teren wydarzenia.

5.Widzowiepowinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości -zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa zostały wyznaczone miejsca (leżaki) oddalonesą od siebie o co najmniej 2 m.

6.Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać na wyznaczonym miejscu.

7.Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres przebywania na terenie pokazu filmu -posiadanie środków ochronnych będzie kontrolowane na etapie wejścia na teren kina plenerowego, a w przypadku ich braku widz nie zostanie wpuszczony na teren starachowickiego Kina Plenerowego

8.Uczestnictwo w seansie jest równoznaczne ze zgodą na pomiar temperatury przez pracowników Paku Kultury w razie wystąpienia niepokojących objawów chorobowych i zgłoszenie zaistniałej sytuacji odpowiednim służbom.

Skip to content