Bajkowy Dzień Dziecka w Starachowickim Centrum Kultury – 31 maja

BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA Z KULTURĄ

– „AKTYWNIE I ZDROWO”

 w Starachowickim Centrum Kultury

 

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek zaprasza 31 maja (niedziela) 2015 o godzinie 12.00 w przed dzień Międzynarodowego Dnia Dziecka najmłodszych do Starachowickiego Centrum Kultury (ul. Radomska 21). Wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Referatem Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta przygotowaliśmy szereg atrakcji i konkursów z upominkami. W programie min. występy wokalistów Studia Piosenki SCK, malowanie twarzy,  quizy filmowe, konkursy plastyczne, profilaktyczne, tematyczne, gry i zabawy, a także pokazy policyjne. Atrakcyjne upominki i nagrody dla wszystkich dzieciaków.

W tym dniu o godzinie 14.30 i 16.00 specjalnie dla wszystkich dzieci – premierowy pokaz filmu „RECHOTEK”.

RECHOTEK to pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata!

Rechotek jest żabą, która nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Czas trwania filmu:  85 minut.

Natomiast o godz. 17.30 i 20.00 wyświetlany będzie film „Avengers: Czas Ultona „. Film „Avengers: Czas Ultrona”, to druga odsłona przygód grupy superbohaterów zwanej Avengers. Za reżyserię odpowiedzialny jest twórca pierwszej części Joss Whedon. W pierwszoplanowych rolach wstąpią ponownie m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans oraz Chris Hemsworth jak Thor.

O godz. 17.30 wyświetlany będzie w wersji 3D z dubbingiem, natomiast o godz. 20.00 w wersji 2D z napisami. Czas trwania filmu: 141 min.

Bilety na seans filmowy w wersji 2D w cenie 17 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) oraz   w wersji 3D w cenie 20 zł (normalny), 18 zł (ulgowy) do nabycia w kasie kina SCK na 1 h przed seansem, oraz na www.sck.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!!!

DZIEN DZIECKA_2015