Warsztaty muzyczne w Starachowickim Centrum Kultury.


W najbliższy wtorek 6 sierpnia w SCK odbędą się warsztaty muzyczne dla wszystkich, którym muzyka w duszy gra i co nieco już o niej wiedzą. Zapraszamy chętnych (wiek 8+) na warsztaty muzyczne, które poprowadzą rewelacyjni muzycy, pochodzący z naszego miasta: Łukasz „Malina” Malinowski – klasa gitary oraz Grzegorz Dziamka – klasa instrumentów perkusyjnych i podstawy pianina.

Łukasz „Malina” Malinowski – urodził się w Starachowicach. Gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie gitary. Od 2010 roku na stałe współpracuje z zespołem Anny Wyszkoni. Na przestrzeni lat brał udział w wielu projektach muzycznych, festiwalach i koncertach w Polsce i za granicą (m.in. w londyńskiej Royal Albert Hall razem z Anną Wyszkoni, Stanisławem Sojką, Tadeuszem Woźniakiem, Zakopower, Markiem Raduli). Występował również z Andrzejem Piasecznym, Anią Dąbrowską, Magdą Steczkowską, Markiem Jackowskim itd.

Grzegorz Dziamka – urodzony w Starachowicach. Ukończył edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Swoją muzyczną przygodę zaczynał w Młodzieżowym Domu Kultury i w Juniors Bandzie Mirosława Gęborka. Później z trzema kolegami założył formację Good Stuff gdzie grał mieszankę rocka, jazzu, fusion i elementów progresywnych. Zespół został nagrodzony Grand Prix na Festiwalu FAMA 2003. Grzegorz Dziamka współpracował z wieloma zespołami i solistami między innymi: Wolny Band, Terminal, Kasia Wilk, Sistars, Spoken Love czy Agnieszka Chylińska. Przez lata był perkusistą zespołu Afromental, z którym w 2009 roku zdobył tytuł Zespółu Roku i wyróżnienie w tej kategorii w 2010 roku. Obecnie Grzegorz Dziamka pracuje w Starachowickim Centrum Kultury jako instruktor gry na perkusji.

Grzegorz „Dziamas” Dziamka

Harmonogram Warsztatów:

6 sierpnia, godz. 10.00 – przesłuchania wszystkich chętnych i spotkanie organizacyjne – sala 201 (wymagana obecność rodzica w przypadku dziecka niepełnoletniego)

7 – 9 sierpnia:

10.00 – 11.30 – zajęcia z instruktorami

11.30 – 12.00 – przerwa (zapewniamy wodę i coś słodkiego)

12.00 – 13.00 – zajęcia z instruktorami

Informacje i szczegóły można kierować pod adres mailowy: grzegorz.dziamka@sck.org.pl

Zapraszamy!!!

Skip to content